رهبر انقلاب: دشمنان می‌خواهند در انتخابات اعمال نفوذ کنند

img
جنگ نرم 0 admin

هشدار درباره اعمال نفوذ دشمن

رهبر انقلاب فرمودند: «من از گفتن حقیقت خسته نخواهم شد و آن چیزهایی که احساس کنم باید با ملت در میان بگذارم خواهم گفت؛ دشمن درصدد است افکار عمومی را از اهداف پلید خود غافل نگه دارد.»

ایشان در ادامه افزودند: «آن‌ها (دشمنان) می‌خواهند در انتخابات اعمال نفوذ کنند، مردم آگاه باشند و در نقطۀ مقابل خواست دشمن عمل کنند.»

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای همچنین فرمودند: «امریکایی‌ها از اول انقلاب با چند نقطۀ اساسی از جمله شورای نگهبان مخالف بودند. نتوانستند بساط شورای نگهبان را جمع کنند، حالا می‌خواهند تصمیمات آن را زیر سؤال ببرند که معنای آن غیرقانونی بودن انتخابات و مجلس و قوانین مجلس است. می‌خواهند کشور را 4 سال در خلأ قانونی بگذارند.»

ایشان در ادامه تاکید کردند: «کسانی که در تخریب شورای نگهبان با دشمن هم‌زبانی می‌کنند ملتفت نیستند؛ من کسی را به خیانت متهم نمی‌کنم. این فقط تخریب شورای نگهبان نیست، تخریب انتخابات و مجلس و چهار سال قانون‌گذاری است. این را من باید بگویم و افکار عمومی باید بدانند.»

نقش بسیار مهم مجلس خبرگان

ایشان با تاکید بر نقش بسیار مهم مجلس خبرگان افزودند: «خبرگان در لحظۀ لازم رهبر را تعیین می‌کند. اگر اعضای خبرگان، دلبسته‌ی انقلاب و ملت، و آگاه و پایدار در مقابل توطئه‌های دشمن باشند، یک‌جور عمل می‌کنند؛ اگر این‌گونه نباشند جور دیگر عمل می‌کنند. لذا دشمن روی خبرگان حساس است.»

رهبر انقلاب مجلس را «ریل‌گذار حرکت دولت» دانستند و فرمودند: «اگر مجلس دنبال رفاه مردم، عدالت، گشایش اقتصادی، پیشرفت علم و فناوری و عزت و استقلال باشد، ریل‌گذاری به سمت این اهداف خواهد بود. اگر مجلس، مرعوب غرب و امریکا باشد، دنبال حاکمیت جریان اشرافی باشد، این، مملکت را بدبخت خواهد کرد.»

امریکا قابل اعتماد نیست

رهبر انقلاب در بخش‌ دیگری از سخنان خود اظهار داشتند: «سیاستمدار امریکایی اعتراض می‌کند که چرا مردم “مرگ بر امریکا” می‌گویند. این‌طور عمل می‌کنید؛ این گذشته‌ی شما است؛ این سابقه‌ی شما است، می‌خواهید مردم چه بگویند؟! بله، در دیدارهای خصوصی لبخند می‌زنند، دست می‌دهند و حرف‌های چرب و نرم می‌زنند؛ این برای دیدارهای دیپلماتیک است و ارزشی ندارد.»

ایشان افزود: «یکی از اهداف مذاکره‌کنندگان که واقعاً زحمت کشیدند و عرق ریختند این بود که با سرمایه‌گذاری خارجی گشایش اقتصادی ایجاد شود. دو روز قبل مسئول امریکایی گفت کاری می‌کنیم که کسی جرئت نکند در ایران سرمایه‌گذاری کند. این‌که بنده ۱۰ بار گفتم نمی‌شود به امریکا اعتماد کرد، معنایش این است.»

منبع: پرس تی وی

Author : admin

admin

RELATED POSTS

Leave A Reply