درباره ما

2 admin

به نام خدا
این پایگاه رسالت خود را تبلیغ و انتشار  مطالب فرهنگی اسلامی در بستر اینترنت , که کاربردی در  عرصه جهانی دارد می داند. در همین راستا با توجه به تاثیرات قابل توجهی كه ارتقاء روز افزون فناوری ارتباطات و اطلاعات در دگرگونی مناسبات اجتماعی و توسعة دانش و فرهنگ در سال های اخیر ایفا نموده است این گروه را بر آن داشت تا در جهت ترویج و تبیین فرهنگ و معارف اصیل اسلامی و تغذيه فكري و ارتقا ارزش های دینی قشر جوان و مردمان دینمدار ولایی ، گام بردارد.

همچنین انگیزه اصلی و تلاش اعضا بر پایة این استدلال استوار است كه محتوای مطالب و موضوعات دینی , و مذهبی كه قرار است تبلیغ شود باید در فرآیندی شكل یافته و جذاب بر مبنای تكنولوژی روز ارائه گردد که تمایل مخاطبان به خصوص جوانان و نوجوانان را به آن محتوا افزایش دهد.

در آخر از خدواند شاکریم که ما را در این مسیر قرار داد و از درگاهش طلب توفیقات روز افزون را خواستاریم که ما را در این مسیر همراهی نماید و امیدداریم که تلاشمان مورد رضای حضرت حق و امام زمان (عج) قرار بگیرد و همچنان تمام کوششمان را می کنیم تا مطالبی که گردآوری می کنیم مورد رضایت و پاسخگوی نیاز شما عزیزان باشد.

التماس دعا

Author : admin

admin

2 thoughts on “درباره ما”

Leave A Reply